Banyo Tadilatı

İçindekiler

Banyo tadilatı, ev yenileme işlerinde en modern çizgilerin yer aldığı konsept çalışmalar başında gelir. Peki banyo tadilatı nasıl yapılır? Banyo tadilat ücretleri ne kadar?
Küçük banyo tadilatı
Küçük banyo tadilatı
Küçük banyo tadilatı aşamaları ve yapılan işçilik ile oldukça dikkat isteyen bir çalışmadır. Bunun en önemli sebebi; elektrik, su ve seramik döşeme gibi hassasiyet gerektiren işlerin tümünün bir arada yapılmasıdır. Peki başarılı bir banyo içi tadilat işlemi için ne yapmak gereklidir? Tadilat ustası seçerken nelere dikkat etmelidir? Ortalama bir 6 metrekare banyo tadilat fiyatları ne kadardır? Banyo için tadilat işlerinde hangi malzemeler kullanılır? banyo yenilemesinde hangi işlemler uygulanır hangi adımlar takip edilir?

Banyo Tadilat Fiyatları

Banyo tadilat fiyatları konusunda sektörde belirli bir rakam aralığı olsa da her firma kendine göre bir tutar belirleyecektir. Yapılacak tadilat çalışmasında sunulacak hizmet detayı, çalışacak usta sayısı, tadilat süresi ve kullanılacak malzemeye kadar her husus fiyata etki edecektir. Bu sebeple öncelikle banyo tadilat ücretleri noktasında en çok etkili olan tadilat çalışmalarını ve detaylarını bilmek gereklidir. Banyo içerisinde yapılacak iş sayısı, işin kapsamı ve ekstra istenen çalışmaların her biri banyo tadilatı işçilik fiyatları‘na yansıyacaktır. Bu nedenle alanın önceden keşifle incelenmesi ve buna uygun şekilde tadilat süresi verilerek fiyat teklifi sunulması en makul adım olacaktır.

Banyo Tadilat Hesaplama

Banyo tadilatı hesaplama

Banyo tadilatı hesaplama programı: banyo tadilat fiyat hesaplama artık çok kolay. Banyo tadilatı kaça mal olur hesaplama Hemen başla!

Bayonuzun En ve Boy Ölçüleri
(Lütfen ölçüleri giriniz)

Örnek: 305.5 = 3m 5 cm 50mm
Örnek: 183.5 = 1m 83 cm 50 mm

Kırım Yıkım, Moloz, Nakliye
(Lütfen yapılacak banyo tadilat işleri seçiniz)

Duvar Örme, Niş.
(Lütfen yapılacak banyo dekorasyonu işleri seçiniz)

Duvar ördürmek ve niş istiyor musunuz?

ANAHTAR TESLİM BANYO TADİLATI FİYAT TEKLİFİ ÖRNEĞİ

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Logo

BATUHAN BEY

İZMİR ……………………………………………………………………………………….

ADRESİNDE BULUNAN DAİRENİN BANYO TADİLAT ONARIM VE MOBİLYA DEKORASYON İŞİNE AİT

YAPILACAKLAR LİSTESİ VE FİYAT TEKLİFİ

12.05.2022

YAPILACAK İŞİN DETAYLARI

Ön teklif görüşmesinden sonra teklif te var ise gerekli revize yapılıp netleştirilecektir. Çalışmanın tüm detayları belirlendikten sonra teklif revizesinde çalışmaların ilerleme şeması dahil tüm detaylar belirtilecektir.

ÇALIŞMALARIN İŞLEYİŞ ŞEMASI

 • Teklif anlaşılıp tüm detaylar görüşüldükten sonra var ise teklif te gerekli revizeler yapılıp müşteriye sunulacak ve teklif netleştikten sonra sözleşme aşamasına geçilecektir.
 • Sözleşme aşamasından sonra banyo, salonun tüm mimari 3d çizimleri yapılıp müşteriye sunulacaktır ve var ise üzerinde gerekli revizyonlar yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra imalat aşamasına geçilecektir.
 • Çalışmaların işleyiş şeması kırım, söküm, altyapı ve üst montaj şeklinde olacak ve sözleşme aşamasında daha detaylı şekilde belirtilecektir.

NOT / Sözleşme aşamasında işin başlama, teslim tarihleri, ilerleyişi, firmamızın ve müşterinin yükümlülükleri, ödeme planı gibi detaylar ayrıntılı bir şekilde belirtilecektir.

NOT / Çalışmaların tamamı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

KULLANILACAK MALZEMELERİN MARKA VE ÖZELLİKLERİ

 • Elektrik malzemesi alt yapı kablo, HES, ÖZNUR, SEVAL, ALTIN. Led spot ve motorları MARKT, HOROZ VEYA NÜANS. Anahtar ve priz viko kare serisi ve sigortalar SİEMENS, LEGRAND, SCHNEİDER veya VİKO olacaktır.
 • Su tesisatı ve kat kalorifer tesisatı alt yapı FIRAT PN 25 temiz su, 3.2 kalınlık Pis su tesisat boruları kullanılacak.
 • Seramik malzemeleri SERAMİKSAN veya KÜTAHYA SERAMİK veya AQUA marka birinci sınıf seramik olacaktır ve müşteriye aittir. VİTRİFİYE: Batarya takımları, duş seti, klozet seti, seramik lavabo ve mutfak evyesini kapsamamaktadır. SERAMİK MALZEME: Seramikler, yapıştırıcı, çıta ve derzi kapsamamaktadır.
 • Banyoda duşakabin 6 ml temper camlı, kumlamalı veya kumlamasız, komple krom aksamlı olacaktır.
 • Mobilya çalışmaları: Hilton lavabo dolabı gövde – kapak birinci sınıf mdf lam olarak üretim montajı yapılacak.
 • Banyo tezgahı FİBERSTONE olacaktır.
 • Boya FİLLİ, MARSHALL veya DYO marka silikonlu silinebilir olacaktır.
 • Banyo zeminine uygulanacak izolasyon WEBER Dry Ss easy seri olacaktır.
 • Banyo ve wc tavanlar 30*30 klipin tavan olacak.
 • Wc kapı pvc kaplamalı veya melamin olacaktır.

YAPILACAK İŞLERİN FİYATI

Bu teklifte verilen rakamlar genel fiyat teklifidir ve yukarıda belirtilen kalemlerin tamamı projede ki metrajlarına göre birim fiyatı üzerinden hesaplanarak elde edilmiştir.

 • Yıkım – Kırım – Moloz – Nakliye: Banyo mobilyaları, duvar ve zemin seramikleri, eski tavan çalışması sökülecek, vitrifiye, batarya, duş kabini banyodan çıkarılacak. Banyo uygulama için boş hale getirilecek. Tesisat, kırım, söküm ve montaj esnasında çıkan molozların nakliyesi yapılacak.
 • Duvar Örme – Niş: Wc kapı boşluğu kapatılacak. Banyoya yapılacak olan dolap ile duşakabinin arasına duvar örümü yapılacak. Duşakabin iç duvarına niş çalışması yapılacak.
 • Sıva – Şap: Banyo duvarlarına ve yeni örülen duvarlara sıva çekilecek. Banyo zemin şapı komple yenilenecek.
 • Yalıtım: Banyo izolasyonu yapılacak. Malzeme dahildir.
 • Klipin Tavan: Banyo tavanına asma tavan içinde gizli klipin tavan yapılacak.

30.940TL

 • Su Tesisat: Müşterimize sunmuş olduğumuz projeye göre banyoda su tesisat yenilemesi ve üst grupların montajı yapılacak.
 • Elektrik Tesisat: Müşterimize sunmuş olduğumuz projeye göre banyoda elektrik tesisat revizyonları ve üst grupların montajı yapılacak.
 • Kat Kalorifer: Banyoda gerekli revizyon ve havlupan montajı yapılacak.

12.420TL

 • Seramik – Mermer: Banyo duvar, ve zeminine müşterimizin almış olduğu seramiklerin işçiliği yapılacak. Banyo kapı eşiğine mermerin montajı yapılacak.
 • Menfez: Banyoya 1 adet alüminyum menfez montajı yapılacak.
 • Duşakabin: 100×170 kumlamalı veya kumlamasız 6 mm alüminyum aksamlı 1 adet duşakabin montajı yapılacak.
 • Tezgah: Banyo hilton dolap üstüne mermerit tezgahın işçilik ve montajı yapılacak. Müşterimizin almış olduğu çanak lavabonun montajı yapılacak.

13.825TL

 • Mobilya Banyo: Banyo hilton dolapları tasarıma uygun renk, gövde kapak Mdf lam olarak üretim ve montajı yapılacak. Hilton dolap üzerine led detaylı ayna montajı yapılacak.

14.950TL

TEKLİF GEÇERLİLİK SÜRESİ, VERİLEN TEKLİF TARİHİ İLE BİRLİKTE 7 GÜNÜ KAPSAMAKTADIR.

Genel Toplam: 72.135 TL+ KDV

 

 

ÖLMEZ DEKORASYON & İÇ MİMARLIK

 

ÖMER ÖLMEZ ………………………………………..

İzmir Banyo Tadilat

Banyo Tadilatı İzmir Karşiyaka
Banyo Tadilatı İzmir Karşiyaka
İzmir banyo tadilat yaptırmak isteyenler için öncelik dekorasyon firması seçimidir. İzmir genelinde tadilat işleri ile uğraşan birçok firma vardır ancak bu firmaların her biri aynı doğrultuda hizmet vermemektedir. Banyo tadilat öncesi sonrası için yapılması gerekenleri eksiksiz yerine getirecek, işi yapan ve hizmet alanın tüm haklarının da gözetileceği bir çalışma olması şarttır. Banyo başta olmak üzere bazı ev tadilatı işlerinde yarım bırakılan çalışmalar sonucu ortaya çıkan mağduriyetler söz konusudur. Bu nedenle öncelikle İzmir genelinde ev dekorasyon ve tadilat alanında profesyonel ve güvenilir hizmet veren bir mimarlık firması ile çalışılmalıdır. Banyo tadilat İzmir genelinde en çok ihtiyaç duyulan çalışmalar arasındadır. Uzun süre kullanım dışı kalan yazlık evlerinde özellikle ilkbahar döneminde detaylı tadilat çalışmaları yapılmaktadır. Banyo ve tuvaletlerde yapılacak bu tadilatlar sorunsuz bir yaz tatili için şarttır. Aynı zamanda uzun süre kullanılmış evlerde yeni banyo tadilat modelleri ile çok daha modern bir görünüm kazanmak istenmektedir. Banyo ve tuvalet tadilatı için öncelikle fiyat teklifi almanız çok daha uygun olacaktır. Sunulan fiyat teklifleri ile mutfak banyo tuvalet tadilat fiyatları içerisinde kalem kalem hizmet ve kullanılan ürün karşılaştırması yapmalısınız. Banyo mutfak tadilat firmaları içerisinde seçim yaparken mutlaka geçmiş tamamlanan işlerdeki başarıları incelenmelidir. Referans çalışmaları bilinen işine güvenilen firmalar ile çalışmakta büyük fayda vardır. Tuvalet banyo tadilatı için anlaşma sağlanan firma ile en başta iş sözleşmesi yapmak ve iş detaylarını yazılı şekilde elde tutmak gereklidir. İşin başlangıç ve teslim tarihlerinin toplam tutar ile beraber bu sözleşmede yer alması önemlidir. Banyo ya da tuvalet tadilatı genellikle küçük ve göz önünde olmayan alanlar olmadığı için göz ardı edilecek tadilat işi olarak görülmektedir. Bu nedenle en başta “sözleşmeye ne gerek var” şeklinde görüşler de ortaya çıkabilmektedir. Ancak banyo ve tuvalet tadilatı konusunda belirtilen günler dışında iş teslim etmek, banyo ya da mutfakta yapılan tadilatın yarım bırakılması gibi durumlar oldukça can sıkıcı sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle banyo başta olmak üzere evinizde yaptıracağınız her tadilat çalışması için mutlaka yazılır bir sözleşmeye yer verin.

Banyo Tadilat İşleri

Banyo tadilatı aşamaları

Banyo tadilat hesaplama yapılırken hangi işlerin yapılacağı tespit edilmelidir. Bir banyoda kırma işlemi yapılırken başka bir banyoda sadece seramik mermer tadilatı yapılabilir. Buna göre yapılacak işlerin sayısına göre banyo tuvalet tadilat fiyatları ortaya çıkacaktır.

Mutfak banyo tuvalet tadilat fiyatları için esas olan başlıca banyo tadilatı aşamaları şu şekildedir:

Kırım - Yıkım - Moloz - Nakliye

Tadilat yapılacak banyo içerisinde kullanılmış dolaplar sökülür ve yeni dolapların, vitrifiye gruplarının takılacağı noktalarda kırma ya da yıkma işlemi yapılır. Sonrasında ortaya çıkan tüm moloz yığınları evden çıkartılır. Banyo dolapları, banyo seramikleri ya da wc kapısı söküm işlemleri bu aşamada yapılmaktadır.

Duvar Örme - Gazbeton - Niş

Tadilat yapılacak banyo içerisinde kullanılmış dolaplar sökülür ve yeni dolapların, vitrifiye gruplarının takılacağı noktalarda kırma yıkma işlemi yapılır ve duvar örme tamamlanır. Sonrasında ortaya çıkan tüm moloz yığınları evden çıkartılır. Banyo dolapları, banyo seramikleri ya da wc kapısı söküm işlemleri bu aşamada yapılmaktadır.

Su Tesisat

Komple banyo tadilat fiyatları İzmir genelinde sunulan çalışmalarda su tesisatı önceliklidir. Su tesisatı ile beraber üst grup olarak; banyo aksesuarları, duşakabin, klozet, musluk ve lavabo montajı da yapılmaktadır.

Elektrik Tesisat

Banyo tadilat ustası ararken ekipte elektrik ustası olup olmadığı en önemli hususlar arasındadır. Çünkü elektrik tesisatının banyodaki yeri ve önemli büyüktür. Tüm kırım ve söküm işlemleri tamamlandıktan sonra oluşturulan projeye göre banyoda elektrik tesisat revizyonları anahtar ve priz dağılımları projeye göre ayarlanmaktadır.

Kat Kalorifer

Banyo ısıtma sistemi için banyoda gerekli olan havlupan montajı yapılmaktadır. Aynı zamanda su ve doğalgaz tesisatında varsa sorunlu yerlerin revizesi yapılmaktadır.

Sıva - Şap

Banyo tadilat fikirleri uygulama aşamasında kusursuz bir çalışma kusursuz bir zeminden geçmektedir. Bu yüzden banyo duvarlarına sıva çekilerek banyo zeminine şap atılarak yenileme yapılmaktadır.
Seramiklerin ve diğer malzemelerin düz bir zeminde sağlam şekilde monte edilmesi için düzgün bir şap çalışması şarttır.

Yalıtım

Banyo tadilat malzemeleri içerisinde en önemlilerinden birisi de yalıtımdır. Banyoda yeterli yalıtım ile ısı kaybı önlenmeye çalışılmaktadır. Gerekli malzemeler yapılan işe dahildir.

Alçı Tamirat - Boya

Banyo ya da tuvalet tadilatında en belirgin eksiklik duvar zeminidir. Pürüzlü ya da çok kirli duvarlarda, delik vb. alanlar alçı tamiratı ile kapatılmaktadır. Düzleştirilen duvara yeni boya yapılmaktadır.

Seramik - Mermer

Özellikle vitra banyo tadilatı konusunda seramiklerin işçiliği önemlidir. Müşterinin aldığı seramiklerin takılması yani işçiliği yapılır ve kapı eşiğindeki mermer monte edilir.

Klipin Tavan

Banyo tadilat fikirleri içerisinde en modern dokunuşlardan olan klipin tavanın yapım aşamasıdır.

Menfez

Banyoya alüminyum menfez montajı yapılması işidir. Banyo dekorasyonuna uygun menfez kapakları seçilerek seramiklerin döşenmesinin akabinde takılmaktadır.

Duşakabin

Duşakabin montajı banyo dekorasyonu için olmazsa olmaz aşamadır. Burada duşakabin modeli fiyata etki eden en önemli işlemlerden birisidir. Genellikle Kumlamalı veya kumlamasız 6 Mm alüminyum aksamlı 90 - 90 CM duşakabin montajı yapılmaktadır.

Mermerit, Çimstone, Granit, Mermer, Dekton tezgah

Tezgah seçimi ve montajı banyonun olmazsa olmazlarındandır. Modern banyo dekorasyonlarında banyo Hilton dolap üzerine Çimstone, Granit, Mermer veya Dekton tezgah montajı yapılır. Yine bu aşamada müşterinin aldığı çanak lavabo montajı da yapılmaktadır.

Kapı

Banyo ya da tuvalet kapısı son dokunuşlarda dekorasyonun zenginliğini ortaya koyacaktır. Bu adımda melamin ya da PVC kaplama WC kapısının işçiliği ve montajı yapılmaktadır.

Mobilya

Banyo dekorasyonu için en önemli dokunuşlardan birisi hiç şüphesiz banyo mobilyasıdır. Banyo Hilton dolap ayna dahil, çamaşır makinesi dolabı, rezervuar üst dolap mdf lam gövde kapak şeklinde üretilerek montajı yapılmaktadır. Firmamızın mobilya üretim hanesinde özel ölçülerdeki dolaplar hazırlanarak montaja hazır hale getirilmektedir.

Banyo Tadilat Örnekleri

Banyo tadilatı yaptıranlar

Sık Sorulan Sorular

Banyo tadilatı ne kadar tutar doğru yanıt verebilmek için tadilat işine başlamadan önce mutlaka yerin görülmesi ve alana uygun fiyat verilmesi gereklidir. Bu sebeple firmamız öncelikle keşif yapmakta sonrasında banyonuzun ihtiyacına göre banyo tadilat hesaplama yaptıktan sonra fiyat teklifi sunmaktadır.
Banyo tadilatı kaç gün sürer diye merak ediyorsanız, burada belirleyici olan banyonun büyüklüğü ve ihtiyaç duyulan çalışma sayısıdır. Tadilatın kapsamına göre süre belirlenmektedir. Ortalama 3 – 14 gün.
Banyo wc tadilat detayları hakkında bilgi almak için lütfen Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile iletişime geçiniz. İletişime geçilen ev sahiplerinin banyolarına detaylı keşif yaparak olması gereken çalışma dahilinde ortalama banyo tadilat masrafı fiyat teklifi sunmaktayız.
Taksitle banyo tadilatı yapmak elbette mümkündür. Yapılan çalışmaya ait işlem tutarının bir kısmı kredi kartı ile taksitlendirilebilmektedir.

Bir cevap yazın

Tadilat Dekorasyon Yaptıranlar

Tadilat Dekorasyon Yaptıran Müşteri Uyarı Bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi:

Devam Oku

Dış mekan Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Keşif Talep Formu

 
Firmamız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Lütfen Keşıf Talep Formu eksiksiz doldurun. Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz!
This site is protected by reCAPTCHA and the GooglePrivacy Policy andTerms of Service apply.

Anahtar teslim iç mekan dekorasyon projelerinde 3D TASARIM PROJESİ - İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ! NOT: 3d çizim ve tasarım müşterinin isteği doğrultusunda çizilir ve var ise 2 revize si yapılır ve tamamen ücretsizdir(sözleşme dan sonra).

İzmir de Kaliteli Komple İşçilik İle Sektörde Güvenilir Hizmet

İzmiri’n İç Mimarlık alanında faaliyet gösteren tadilat dekorasyon firmamız 2000 yılından bugüne sektörün ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekte müşterilerin beklentileri adına çalışmalarınız sürdürmektedir. İzmir ilinde tasarım, komple tadilat, komple dekorasyon, ev dekorasyon tadilat, iç dekorasyon tadilat, tadilat dekorasyon işleri, inşaat tadilat dekorasyon ve mobilya gibi ustalık gerektiren alanlara yönelik proje oluşturan, her adımda kaliteli yaşam alanları inşa eden firmamız, tüm detaylarda gerekli bilgi birikimine sahiptir. Başta çıraklık, ustalık ve kalfalık anlayışıyla yetişen teknik donanımı yüksek çalışma arkadaşlarıyla müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti verme anlayışı olmak üzere vizyon – misyon ilkeleri ışığında tüm müşterilere güven aşılamaktadır.

Dış İç Yaşam Alanlarına Efektif Çözümler

Dekorasyon ve tadilat yönelik ihtiyaçlarda evler, iş yerleri, kooperatif alanlar, villalar gibi pek çok alana uygulayan iç mimarlık firması hayal ettiğiniz konsepti birebir olarak uygulama istediğiniz tasarım için gerekli fizibilite çalışmalarıyla gerçekleştirme amacı güder. Komple Anahtar teslimat tadilat dekorasyon anlayışı gereğince müşterilerin iş yükünü hafifletmekte, portföyündeki tüm müşterilerin isteklerine doğrudan yanıt vermektedir. Karşılıklı güven ilkesinin gereği olan kaliteli hizmeti iç mimarlık gibi özel bir alanda gerçekleştirmek için daima çalışan bir ekip ile titiz işçiliği yaşam alanlarıyla buluşturmaktadır. Her yaşam alanı için efektif çözümlerle hayal gücünün sınırsızlığı ile buluştuğu noktada çalışmalar geliştiren firmamızın profesyonel bir ekip havuzundan geçen fikirleri müşterilerin beklentileriyle paralel bir çizgide ilerlemektedir.

Her İhtiyaca Yönelik Dekorasyon Anlayışı

Komple ev tadilatı, daire dekorasyonu alanında kompakt yapılardan minimal dizaynlara, banyo tadilatı, mutfak tadilatı kadar her ihtiyaç için proje uygulamalar sunan tadilat dekorasyon firmamız, villa tadilatı gibi büyük projelerde de ihtiyaçları karşılamaktadır. Müşterinin belirlediği tutara yönelik birinci sınıf işçiliği her alanda görme olanağı sunan firmamızın önceliği her bütçeye uygun şık – modern dizaynlar oluşturabilmektedir. Sektörde faaliyet gösteren ustaların yetkinliği sayesinde oluşturulacak tasarım her zaman günümüzün trendlerini takip etmekte, tercih edilecek alanlara huzur aşılamaktadır.

Tadilat Dekorasyon Firmaların Beklentilerine Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

Alanında faaliyet gösteren müşteriler kimi zaman iç mekan dış mekanlar sahipleri olabildiği gibi, kurumsal firmalar veya bireysel müşteriler olarak da değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle tadilat dekorasyon firmaları arasında rekabet – temiz işçiliği bir vizyon kabul etme ve daima öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan İzmir firmamızın global pazarda ses getirecek çalışmalara imza atması vazgeçilmez bir ilkedir. Müşteri veya yapılacak iş ayırt edilmeksizin her alanda farklı projeler sunma ve değer yaratmak firmamızın önemli üzerinde durduğu kriterlerden bir tanesidir. Piyasada saygın bir değer oluşturmak adına tadilat, dekorasyon – iç mimarlık çalışmaları titizlikle yürütülmekte, sektördeki yeni gelişmeler durmaksızın takip edilmektedir.

İzmir Şehirinde Detaylı Komple Tadilat Sektör Analizi ve Fizibilite

İzmir de işyerlerinin tadilat aşamasında gerekli hizmetin sunulması için cafe dekorasyonu, pastane, otel, restaurant dekorasyonu, otel gibi yapıların tamamında tasarım proje geliştiren iç dekorasyon firması farklı yapı alanlarına yönelik hizmetler de sunmaktadır. Müşterinin faaliyet gösterdiği sektör, bina yapısı yenileme her ne olursa olsun yapılabilecek en iyi dizaynlar, yaratıcı fikirler kapsamlı bir ekip çalışması elinden geçmektedir. Bu çalışma anlayışı gereğince yalnızca firmamızın yapabilecekleri değil, müşterinin ne istediğini bilerek estetik dizaynlar yaratmak da öncelikli hedefimizdir. Sektöründe kazanç elde etmek isteyen firmaların müşteriyle buluşma, marka bilinirliği sağlama noktasında estetiğin kullanılabilirliğin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan firmamız her sektör için yeni projeler geliştirmektedir.

Doğru dekorasyon tadilat firması İzmir’de seçimi iyi bir imaj yaratmak için öncelikli kriterdir. Uzun vadeli kullanım, müşterinin göz zevkine hitap eden mobilyaların tercihi, fiziki koşullar, yapısal analiz gibi etmenlerin düşünülerek iç dekorasyon firması tarafından belirlenmesi büyük bir önem taşır. Bu nedenle doğru tadilat dekorasyon firması iyi bir hizmet sunmak başarılı bir imaj oluşturmak için her zaman öncelik taşır. Firmamız yaşam ev, mutfak, banyo, villa, daire alanlarında ve iş hayatında ofiş, işyeri, fabrika, bina, otel yer alan tüm yapılara özel çözümler üretir. Dekorasyon tadİlat yapılacak alanın genişliği, kullanılacak mobilyanın müşterinin yaratmak istediği duruşa uygunluğu, tercih edilen boya kalitesi gibi sayısız detay göz önüne alınarak geliştirilen fikirler ile en iyi tasarım, dizaynlar bir araya getirilir.

Kaliteli Hizmet, Bütüncül Çalışma

Sektörde kaliteyi bir prensip kabul eden komple tadilat dekorasyon firması olarak önceliğimiz daima müşterinin beklentisine uygun projeler geliştirmektedir. Vizyonumuz, İzmir Karşıyaka olan firmamızın tüm faaliyetlerinde komple anahtar teslim çalışmalar sunarak rakipleri arsında fark yaratmak ve yenilikleri yakından takip etmektir. İzmir iç mimarlık ofisileri gibi, tadilat dekorasyonun bütüncül bir sistematik ile müşterilere sunulması adına her projeyi kendi işi gibi benimsemeyerek aynı duygu yoğunluğu ve heyecanla çalışan firmamız değer yaratmak adına daima kendini geliştirmektedir. Yalnızca sektörün nabzını değil, bu alanda dünya çapında faaliyet sunan tüm yenilikleri takip ederek çalışmalarıyla buluşturan ekibimizin gelişimi, büyümesi öncelikli hedeflerimizin başında gelmektedir.

Saygın İç Mimari Projelerle Sektörde Fark Yaratma

İzmir iç mimarlık ofisinde komple dekorasyon ve tadilat alanında dünden bugüne faaliyet sunan en iyi firmalardan biri olarak dürüstlük ve güven ile müşterilerine hizmet verebilmektedir. Kaliteli ev yenileme hizmet, banyo dekorasyonu, salon dekorasyonun, mutfak dekorasyonları müşterilerin ihtiyaçlarını doğru zamanda karşılamak önceliğimizdir. Tüm projelerimizde kalifiyeli ekibimizin sunduğu tasarımlar – dekorasyon ürünleri gerekli fizibilite çalışması yapıldıktan sonra müşteriyle buluşmaktadır. İlkelerimiz gereğince ekibimizin daimi gelişimi adına gerekli eğitim faaliyetleri sürdürülmekte piyasada evrensel değerleri yüksek çalışanına saygılı bir çalışma anlayışı gütmekteyiz. Önemli esnaflık prensiplerine uygun biçimde yeni malzeme, ürünler geliştirme, sektörde fark yaratma misyonu ile her alanda global modernize çalışmalar oluşturmak adına ihtiyaçlarınızı.

A dan Z ye anahtar teslimi komple tadilat hizmet verdiğimiz bölgeleri: karşıyaka tadilat dekorasyon, balçova bayındır bayraklı, bayraklı bergama beydağ, bayındır bayraklı bergama, bergama beydağ bornova, karabağlar tadilat dekorasyon, kemalpaşa kınık kiraz, kınık kiraz konak, arşıyaka kemalpaşa kınık, selçuk tire torbalı, tire torbalı urla, gaziemir güzelbahçe karabağlar, güzelbahçe karabağlar karaburun, karabağlar karaburun karşıyaka, menderes menemen narlıdere, seferihisar selçuk tire, seferihisar tadilat dekorasyon, dikili foça gaziemi, foça gaziemir güzelbahçe, narlıdere tadilat dekorasyon, beydağ bornova buca, karaburun karşıyaka kemalpaşa, tüm dekorasyon, anahtar teslimi tam ev tadilatı villa tadilatı yapan tadilat firması.