Hakkımızda

İzmir Dekorasyon Firmasi Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlik

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Sizin için özelleştirilmiş İç Tasarım ve Uygulama hizmet sunuyoruz

İzmir Dekorasyon Firmasi:


İzmir Dekorasyon Firmasi Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlik

İzmir dekorasyon, İzmir Tadilat ve İç Mimarlık alanında faaliyet gösteren firmamız 2000 yılından bugüne sektörün ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekte ve müşterilerin beklentileri adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Anahtar teslim, dekorasyon, tadilat, mobilya tasarım gibi ustalık gerektiren alanlara yönelik proje oluşturan; ihtiyaç dahilinde evler, iş yerleri, mağazalar, özel okullar, anaokullar, barlar, bufeler, dükanlar, cafeler, pansionlar, oteller, restoranlar, kooperatif alanlar..vb  pek çok alana proje uygulayan; her adımda kaliteli yaşam alanları inşa eden dekorasyon firmamız, tüm detaylarda gerekli bilgi birikimine sahiptir. Teknik donanımı yüksek, profesyonel İzmir dekorasyon ustaları ve mimar kadrosuyla müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti verme anlayışı olmak üzere vizyon – misyon ilkeleri ışığında tüm müşterilere güven aşılamaktadır.

Her İhtiyaca Yönelik Tasarım Anlayışı:

Komple ev tadilatı alanında kompakt yapılardan minimal dizaynlara, banyo tadilatlarından mutfak tadilatlarına kadar her ihtiyaca yönelik proje ve uygulamalar sunan İzmir tadilat firmamız, villa dekorasyonu akıllı ev gibi büyük projelerde de ihtiyaçları karşılamaktadır. Müşterin belirlediği tutara yönelik birinci sınıf işçiliği her alanda görme olanağı sunan İzmir dekorasyon firmamızın önceliği her bütçeye uygun kaliteli şık, modern tasarımlar oluşturabilmektedir.


İzmir Dekorasyon Firması

Beklentiye Uygun Hizmet ve Sektör Analizi:


Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık İzmir

Müşteriler; kurumsal firmalar ve bireysel müşteriler olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Müşterinin faaliyet gösterdiği sektör, bina yapısı her ne olursa olsun, müşterinin ne istediğini bilerek yapılabilecek en iyi yaratıcı tasarımlar fikirler kapsamlı bir ekip çalışması elinden geçmektedir.

Özellikle kurumsal firmalarda doğru İzmir dekorasyon firması seçimi iyi bir hizmet sunmak başarılı bir imaj yaratmak için öncelikli kriterdir. Firmamız; uzun vadeli kullanım, müşterinin göz zevkine hitap eden mobilyaların tercihi, işlevsellik ve yapısal analiz, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi sayısız detayı göz önüne alarak geliştirilen fikirler ile en iyi mimari tasarımları bir araya getirir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Sektörde kaliteyi bir prensip kabul eden İzmir dekorasyon firması olarak önceliğimiz daima müşterinin beklentisine uygun projeler geliştirmek, iç mimarlık, İzmir dekorasyon, İzmir tadilat alanında dünden bugüne faaliyet sunan en iyi firmalardan biri olarak dürüstlük, güven ile müşterilerine hizmet verebilmektedir. Tüm projelerimizde profesyonel ekibimizin sunduğu iç veya dış tasarımlar ve dekorasyon ürünleri gerekli fizibilite çalışması yapıldıktan sonra müşteriyle buluşmaktadır. Hedefimiz, dekorasyon firmamızın tüm faaliyet alanlarında saygın projeler sunarak sektörde fark yaratmaktır. Yalnızca sektörün nabzını değil, bu alanda dünya çapında faaliyet sunan tüm yenilikleri takip ederek çalışmalarıyla buluşturan ekibimizin gelişimi ve büyümesi önceliklerimizin başında gelmektedir.