Mutfak Tadilatı

İçindekiler
Mutfak Tadilat Fiyatları 2020
Mutfak tadilatı, zamanla zarar görmüş ve eskimiş mutfakların yenilenmesini ifade etmektedir. İhtiyacın yanı sıra zevkler ve tercihler doğrultusunda da mutfak dolabı ve mutfak dezgahı gibi eşyalarında değişim ve tadilat işlemleri yapılabilmektedir.

Bu anlamda tadilata başlanmadan önce mutfağın tadilata hazır hale getirilmesi gerekmektedir ve bütçe göre malzeme seçilmektedir.

Mutfak Tadilat Hesaplama

Mutfak Yenileme Maliyeti

Mutfak maliyet hesaplama programı: komple mutfak yenileme fiyatları hesaplamak artık çok kolay. Hemen başla!

Mutfak Yerleşim Planı
(Lütfen yerleşim planını seçiniz)

Mutfak yerleşim planı nasıl olmalı:

 

 

Mutfak Tadilat Fiyatları

Mutfak tadilat fiyatları, mutfağın büyüklüğüne, durumuna ve kişinin isteklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bunun yanında tadilat esnasında kullanılan malzemelerin kalitesi de mutfak tadilat fiyatları üzerinde doğrudan etkili olmaktadır:

Dolap aksesuarları ve dolap içi mekanizmaları

Mutfak dolabı aksesuarları: dolap içi fasulye, dolap içi kaşıklık, dolap içi tabaklık, dolap içi tava düzenleyici, mutfak kiler dolabı, çekmeceli mutfak dolabı, raylı mutfak dolabı, dolap içi tencere düzenleyici, dolap içi deterjanlık, düzenleyiciler, dolap içi çöp sepeti, dolap içi yağdanlık…

Dolap içi mekanizmaları: gizli çekmece, çekmece yavaşlatici, çekmece içi kaşıklık, çekmece bölmesi, tencere raf düzenleyici, mutfak raylı raf sistemleri, köşe kiler sistemleri, kulpsuz kapak sistemleri…

Mutfak dolap kapakları

Mutfak dolabı kapak modelleri: Akrilik kapak, Membran kapak, Parlak membran kapak, Lake kapak, Hazır kapak, Mdf dolap kapakları, Mdf lam kapak, PVC kapak, Vakum kapak, Çıtalı dolap kapakları, Country kapak, Kulpsuz kapak, Masif kapak, Ahşap dolap kapağı, Laminant dolap kapağı, 3 boyutlu dolap kapakları, Dolap cam kapak, Melamin dolap kapakları, Desenli dolap kapakları, Dekoratif dolap kapakları.

Mutfak tezgahı İzmir

Mutfak tezgah çeşitleri: Ahşap tezgah mutfak, Çimstone tezgah, Granit tezgah, Laminat tezgah, Mermer tezgah, Dekton tezgah, Kuvars mutfak tezgahı, Porselen tezgah, Evyeli mutfak tezgahı, Silestone tezgah, Porselen mutfak tezgahı, Tahta tezgah, Lamine tezgah, Seramik tezgah, Sunta mutfak tezgahı, Çıkma mutfak tezgahı, Kompozit tezgah, Metal, Taş tezgah, Demir, Mdf, Lamine, Plastik, Sabuntaşı, Alüminyum, Rezopal, Polyester, Werzalit, Kendinden evyeli tezgah, Bakalit mutfak tezgahı, Mdf lam, Çizilmeyen mutfak tezgahı, Döküm tezgahlar, Isıya dayanıklı tezgah, Doğal granit, Evyesiz mutfak tezgah, Sılestone, Çizilmez mutfak tezgahı.

Tezgah arası:  Taş kaplama, Ahşap, Fayans, Aynalı fayans, Tuğla desenli fayans, Cam mozaik  vs…

Mutfak tadilatları mutfağın büyük ya da küçük olmasına göre farklı şekillerde yapılmaktadır. Küçük mutfak tadilatı, büyük mutfaklara göre daha kısa sürede tamamlanmaktadır. İzmir mutfak tadilat her türlü mutfağa uygun modelleri müşteri tercihine sunarak tadilat ve dekorasyon işlemi gerçekleştirmektedir.

Mutfak yenileme maliyeti

Modern Mutfak

Mutfak Tadilatı
15
999
başlayan fiyatlar
 •  

Lüx Mutfak

Mutfak Tadilatı
25
999
başlayan fiyatlar
 •  
Popular

Ültra Lüx Mutfak

Mutfak Tadilatı
Özel İç Mimari Tasarıma Göre
 •  

Modern mutfak paketi kapsamında standart aparman dairelerinde yer alan mutfaklarda yapılan tadilat dekorasyon işleri söz konusudur. Mutfakta, su ve elektrik tesisatı komple yenilenir. Önceki halinden eser mimari hatalar revize edilir ve en doğru şeklini alır. Tezgah ve dolaplar yenilenerek en modern görünüm elde edilir. Burada amacımız mutfağın daha kullanışlı hale getirilmesi ve eksikliklerin giderilmesidir.

Bu kapsamda yapılacak bir mutfak tadilatı 15.999 TL başlayan fiyatlar. Bu tamamen müşterinin talebi doğrultusunda şekil almaktadır. Bazı müşteriler sadece tezgah dolap yenilensin ister, bazıları ise görünür alan komple değişmesi der. Bu vaziyette evinizde ücretsiz keşif yaparak proje öncesinde ayrıntılı fiyat bilgisi verilmektedir.

 

İzmir Mutfak tadilat fiyatları konusunda bir diğer paketimiz lüx pakettir 25.999 TL başlayan fiyatlar. Burada yapılacak işin boyutu modern pakete göre biraz daha kapsamlıdır. Çünkü mutfağın görünür yüzünden ziyade yer döşemeleri dahil komple değişimi söz konusu olacaktır. Alan daha geniş ve işçilik daha fazladır. Mutfak dolapları, tezgah ve kullanılan malzemelerin tamamı daha kaliteli malzemeden seçilerek yapılmaktadır. Mutfakta ailenizle sevgi dolu yemekler yapacağınız modern bir tezgah ya da bütün eşyalarınızı sığdırabileceğiniz mutfak dolaplarının varlığı elbette muhteşemdir. Bu sebeple mutfağınızda kendiniz değişiklik yapmak yerine Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık firması danışmanız en mantıklı karar olacaktır.

 

Ultra lüx paket denildiğinde ise akla elbette ki çok lüx bir mutfak görüntüsü gelecektir. Bu paketin içerisinde iç mimar dekorasyon hizmeti de dahildir. Mutfağınız baştan sona yenilenirken, en sonda başarılı bir iç mimarın projesi ile mutfağınız sizin için bambaşka bir dünya haline gelecektir. Bu muhteşem mutfağa yine alanın genişliği ve sizin özel tasarıma kullanılan malzeme ve aksesuara göre ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu kapsamda mutfağınıza usta bir elin dokunması kendi halinizde yapacağınız seçimlerden ve alışverişlerden çok daha başarılı olacaktır. Alanda boş kalan yerlerde farklı amaçlarla kullanıma uygun dekor yapılması da mümkündür. Bu pakette mutfağınızda sadece özel bir dünya oluşturulabilir.

Mutfak Tadilatı Yaptıranlar

Mutfak tadilat fiyatları(son yaptığımız komple mutfak tadilatı fiyat listesi)

KOMPLE MUTFAK TADİLATI LİSTESİTOPLAM
Kırım yıkım, nakliye, balkon panjurlarının kaldırılması, gerekli ambalajlama ve koruma işlemleri, çıkan moloz ve pisliklerin atılması6.800 TL
Elektrik tesisat alt yapı ve üst montaj avize ve aydınlatmalar hariç3.640 TL
Su ve kat kalorifer tesisat alt yapı ve üst montaj işçilik ve doğalgaz tesisat revizyon3.800 TL
Seramik işçilik2.850 TL
Mermer balkon eşikler1.150 TL
Mutfak tezgahlar8.950 TL
Sıva ve şap tamiratlar ve balkon, mutfak ve koridor boya4.050 TL
Mutfak dolaplar15.750 TL
Portmanto kapaklar2.150 TL
Çelik kapı2.850 TL
Katlanır cam balkon8.625 TL
Mutfak tadilat hesaplama:
60.615 TL + KDV

Komple Mutfak Tadilatı Sözleşmesi

Sık Sorulan Sorular

Burada önemli olan kullanılan malzemenin metretül fiyatıdır. Aşağıda en çok kullanılan dolap malzemeleri metretül fiyatı ortalama olarak listelenmiştir:

 • Mdflam Kapak: 1150 TL
 • Akrilik Kapak: 1250 TL
 • Düz Lake Kapak: 1350 TL
 • Membran Kapak: 1050 TL
 • Laminant Kapak: 1050 TL
 • Country Kapak: 1450 TL

Yaklaşık 15 – 20 gün içerisinde yeni modern bir Mutfak yapısına sahip olmuş olursunuz.

Fiyata etkelenen faktörler:

Kaç metrekare mutfak alanı tadilat yapılacak? Elektrik. Su ve kat kalorifer tesisatları. Tezgah. Dolap. Fayans döşeme.

Mutfak tadilatı ne kadar tutar?  Diye merak ediyorsanız Ölmez Dekorasyon İç Mimarlık ile iletişime geçebilir, fiyat ve randevu alabilirsiniz.

Banyo Tadilatı
Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı, ev yenileme işlerinde en modern çizgilerin yer aldığı konsept çalışmalar başında gelir. Peki banyo tadilatı nasıl yapılır? Banyo tadilat ücretleri ne kadar?

Ev Tadilatı
Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Ev Tadilat

Ev Tadilat yaptıracağınız yer evin tamamı ise ya da yalnızca bir kısmı veya bir odası ise, yada eski ev alıp içini yaptırmak istersiniz, bu doğrultuda bütçenizi belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra da ev tadilat firması ve ev tadilat ustası ile anlaşmanız gerekiyor.

Mutfak Tadilat Fiyatları 2020
Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Mutfak Tadilatı

Mutfak tadilatı, zamanla zarar görmüş ve eskimiş mutfakların yenilenmesini ifade etmektedir. İhtiyacın yanı sıra zevkler ve tercihler doğrultusunda da mutfak dolabı ve mutfak dezgahı gibi eşyalarında değişim ve tadilat işlemleri yapılabilmektedir.

Ev Tadilatı Yaptıranlar Müşteri Uyarı Bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Mutfakta yapılacak olan tadilat komple yapılabileceği gibi mutfağın yalnızca bir bölümünde de gerçekleştirilebilir. Kişinin isteğinde bağlı olan bu durum tadilat fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Mutfağı, dolaplar, tezgah gibi komple tadilat ettirmek isteyenler firma ile görüşme sağladıklarında bu talebi firmaya ileterek ona göre bir fiyat teklifi alabilirler.

Her zevke, her isteğe ve her ihtiyaca uygun mutfak tadilat modelleri kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Kimileri bütçesine göre uygun fiyatlı bir tadilat gerçekleştirmek isterken, maddi durumu daha iyi olanlar ve değişimi sevenler farklı çeşit ve modeller arasında tercihte bulunabilirler.

Mutfak tadilatı ve banyo tadilatı işleminde firmaların fiyat verilebilmesi için firma yetkilileri ya da çalışanları tarafından mutfak gezilerek ona göre fiyat belirlemesi yapılması gerekmektedir. Yapılacak olan başarılı bir planlama daha kullanışlı mutfak için oldukça önemli olmaktadır.

Mutfak tadilatı esnasında işçiliğin fazla olması mutfak tadilat fiyatları içerisine dahil edilen durumlardan biridir. Bunun yanı sıra özel tasarım mutfaklarda mutfak yenileme maliyeti içinde yer almaktadır. Mutfak tadilat fiyatları İzmir hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler bu işlemi bizim firması görüşme sağlayarak verdikleri hizmet hakkında da bilgi sahibi olabilmektedirler.

Mutfak Tadilatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfak tadilatında dikkate edilmesi gerekenler, başarılı ve doğru bir mutfak tadilatı için oldukça önemli olup sonradan pişman olma gibi durumlarında önüne geçmeyi sağlayacaktır. Buna göre;

 • Mutfak tadilatı yapmadan önce ilk olarak iyi bir planlama yapılması gerekmektedir. Bunun için iyi bizim firma ile iletişim sağlamak oldukça önemlidir. Mutfağın boyutu da göz önüne alınarak nasıl bir mutfak istendiği firmaya iletilerek işleme başlanmalıdır.
 • Tadilata başlanmadan önce elektrik ve su gibi tesisatların hazır olması zamandan tasarrufta önemli bir yardımcı olacaktır.
 • Mutfakta geçirilen zamanın fazla olması ve hareket alanına ihtiyaç duyulması sebebi ile ev tadilat yapılmadan önce bu durum göz önünde bulundurulmaktadır. Özellikle küçük mutfaklarda yenilenecek olan eşyaların daha küçük olması oldukça faydalı olacaktır.
 • Mutfak dolabı tadilatı gibi mutfakta yer alan diğer tadilat işlerinde işçiliğin fazla olması tadilat masraflarını doğrudan etkilemektedir. Uygun fiyatlı ve bütçeyi zorlamayan bir tadilat tercih edenlerin işçiliği fazla olmayan mutfak tadilat modelleri tercih etmeleri daha doğru olacaktır.
 • Mutfak içerisinde pek çok kap, kaşığın ve erzakın yer aldığı bölümdür. Mutfağın kullanışlı hale getirilmesi ile birlikte birçok eşyayı ortadan kaldırmak daha kolay olacaktır. Tadilat planlaması yapılırken bu durum göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Mutfak içerisinde mutfak rafları büyük bir kurtarıcı görevi görmektedir. Yapılan plan doğrultusunda uygun yerlere mutfak rafları yerleştirilmelidir.
 • Mutfak içerisindeki aydınlatmalar mutfağın daha şık ve güzel görünmesini sağlayacaktır. Mutfağın modeline, mutfaktaki dolapların ve diğer aksesuarların rengine göre uygun aydınlatma seçilmelidir.
 • Mutfak tadilat dekorasyon işlemi de mutfağa şıklık katmak için oldukça önemlidir. Yapılan tadilat esnasında yenilenen eşyaların birbirine uyumlu olması gerekir. Bu durum mutfakta bir bütünlük sağlayacağından mutfakta daha keyifli zaman geçirmeyi sağlayacaktır.

LÜTFEN FORM DOLDURUN

Mutfak Tadilat Hesaplama

Mutfak Tadilat Hesaplama

Mutfak tadilat hesaplama programı: mutfak dolabı fiyat hesaplama artık çok kolay. Hemen başla!

Mutfak Yerleşim Planı
(Lütfen yerleşim planını seçiniz)

Mutfak yerleşim planı nasıl olmalı:

Mutfak Dolabı Ölçüleri
(Lütfen ölçüleri giriniz)

250
250
250
250
250