İç Mimarlık Hizmeti

İçindekiler
İç Mimarlık Ofisleri
İç mimar hizmeti: tasarım ve dekorasyon iki farklı kavram olarak ifade edilebilir. İç mekan tasarımı, tüm detayların teknik bir şekilde hesaplanmasını gerektiren bir durum olarak bilinmektedir.

 Dekorasyon ise kişinin kendi zevkini ifade eden ve tasarımın yapıldığı süreç olarak bilinmektedir. Genel olarak iç mimar dekorasyonları kişinin kendi özel zevkini yansıtan özel tasarımlar ile oluşturulmaktadır. 

Herhangi bir mekanın iç mekanını tasarlamaya yönelik yapılan çalışmalar büyük bir öneme sahiptir. İç mekan tasarımında rol oynayan birçok faktör bulunmaktadır. İç mekan tasarımında görsel, işitsel ve dokunsal faktörler büyük bir öneme sahiptir. Genel olarak iç mimari materyalleri doğru bir şekilde kullanarak estetik bir görünüm oluşturmayı hedefler. Kişinin mimarlık hizmeti verebilmesi için yaratıcılık ve problem çözme yeteneğini harmanlayarak yansıtması gerekmektedir.

İç Mimarlık Fiyatları

En fazla araştırılan konulardan birisi de iç mimarlık fiyatları olarak bilinmektedir. Yapılacak olan projenin tasarımına ve boyutuna bağlı olarak her proje için iç mimar fiyatları değişiklik göstermektedir. İç mimar ile anlaşmadan önce projeniz hakkında konuşabilir ve aklınızdaki mimar dekorasyon fikirleri ile ilgili olarak bir değerlendirme gerçekleştirebilirsiniz. İsteğinize uygun projeyi tasarladıktan sonra ise tasarımların fiyatları ile ilgili doğru bir sonuç alabilirsiniz. Tasarımlar ile ilgili iç mimar ev dekorasyon fiyatları almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İç Mimarlık Tasarımları(Adeko programı)

İç Mimar Ücretleri(Adeko)

İç Mimarlık Tasarımları(3ds Max iç mimarlık programı)

İç Mimar Ücretleri(3ds Max)

Firmamızda Tasarım ve Ugulama hizmeti alırsanız(iç mimari proje, komple tadilat, dekorasyon işleri), iç mimari proje bedeli talep etmiyoruz, bu hizmetimiz tamamen ücretsiz bir şekilde iç mimarlarımız tasarından bedelsiz verdiğimiz bir servistir. Sadece tasarım ve proje hizmeti almak isterseniz o zaman iç mimar ücretleri ödeyeceksiniz.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

İç Mimarlık Ücretleri

İç Mimar Danışma

0 1 saat
 • Mimari ve iç mimari danışmanlık hizmetleri
 • Etüd Proje Tasarımı​
 • Proje Danışmanlığı
 • Ürün Seçimi
 • Moodboard

İç Mekan Tasarım

Özel
Hizmete Göre Fiyatlandırma
 • İç Mimar Danışma Paketi +
 • İhtiyaca Göre Mekan Seçimi
 • Yerinde Tasarım Ölçü Alma
 • İki Boyutlu Çizim(yerleşim planı)
 • Ürün ve Malzeme Seçimi
 • 3 Revizion Hakkı
 • 3 Boyutlu Çizim - Render Hizmeti

Dış Cephe Tasarım

Özel
Projeye Göre Fiyatlarımız değişmektedir
 • İç Mimar Danışma Paketi +
 • İhtiyaca Dış Mekan Seçimi
 • Yerinde Tasarım Ölçü Alma
 • İki Boyutlu Çizim(yerleşim planı)
 • Malzeme, Ürün ve Çevre Seçimi
 • 2 Lokal Revizyon Hakkı
 • 3 Boyutlu Çizim - Render hizmeti

İç mimari projeler; özelliklede villa iç mekan tasarımları ve iç mimarlık ev tasarımları üzerinde yoğunlaşmaktadır. Genel olarak iç tasarım alanında müşterilerin istekleri en uygun şekillerde değerlendirilerek iç mimarlar tarafından orijinal bir proje ile gerçekleştirilir. Özgün ve kullanışlı bir villa iç tasarım planlaması yapılması için iç mimarlar ile çalışmak oldukça önemlidir.

 

Alanında uzman bir ekip ile gerçekleştirileniç mimari projeler kısa bir zaman içerisinde tasarlanarak sizlere ulaştırılır. Firmamızda çalışanen iyi iç mimarlar ile tanışmak ve fikir almak için iç mimar ofisi ziyaretinize açıktır. İstediğiniz zaman fikirlerinizi değerlendirmek ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tasarlanan mimari ofis tasarımları ile ofisinizi daha dikkat çekici bir hale getirmeniz mümkündür. Evlerde olduğu kadar iş yerlerinde ve ofislerde de iç mimarlar ile çalışma oranı oldukça yüksektir. Ofisinizi hayallerinizin de ötesine taşıyacak olan bir dekorasyon fikri arıyorsanız siz de firmamızın çalışanları ile iletişime geçerek kendiniz için en uygun tasarım fikrini bulabilirsiniz.

Ev içerisinde bir iç mimar ile çalışarak en fazla dekore edilmek istenilen yerler arasında iç mimar salon tasarımları ve iç mimarlık mutfak tasarımları yer almaktadır. Bir evin içerisinde en fazla dikkat çeken konumlardan birisi mutfak bir diğeri ise salon olarak ifade edilebilir. İç mimar tarafından tasarlanan mutfak ile hem görsel anlamda hem de işlevsellik bakımından birçok avantajı aynı anda elde etme imkanı bulursunuz. Aynı şekilde açık mutfak salon tasarımları en verimli şekilde kullanmak ve dekore etmek isterseniz bir iç mimar ile çalışmanız gerekecektir.

En özel tasarımlardan birisi de iç mimar yatak odası tasarımları olarak ifade edilebilir. Yatak odalarının tasarımları ile ilgili olarak fikirlerinizi, iç mimarlarımız ile birlikte değerlendirerek hayalinizdeki tasarımı gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. En fazla tasarım yaptırılan alanlardan birisi olan yatak odaları ile ilgili olarak hazır projeleri değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda tamamen özgün bir proje tasarımı yaparak kendi fikrinizi de gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Siz de iç mimar ev dekorasyonu fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İç mimarlık için kişinin sahip olması gereken bir takım özellikler bulunmaktadır. İç mimar olarak çalışmak isteyen kişiler tasarım fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için yaratıcılığı ön planda tutması oldukça önemlidir. İç mimar olmak isteyen kişilerin öncelikli olarak üniversitelerin çevre tasarımı ve iç mimarlık bölümünde dört yıllık lisans bölümünü bitirmeleri gerekir. Ancak bir takım kişisel özelliklere ve yetkinliklere de sahip olunması gerekmektedir. Bir iç mimarlık için gerekenler arasında problem çözme yeteneğine sahip olunması gerektiği de sayılabilir.

 

İç mimarlık için bir takım tasarım programlarına hakim olmak da gerekmektedir. En popüler olan ve en fazla tercih edilen tasarım programları; 3D Max, AutoCAD, SketchUp ve İllüstratör olarak sıralanabilir. Aynı zamanda farklı tasarım programlarının da bilinmesi yararlı olacaktır. İç mimar olarak çalışmak isteyen kişilerin müşteriler ile etkili bir şekilde iletişim kurması da son derece önemlidir.

En fazla sorulan sorulardan birisi de mimarlık mı iç mimarlık mı olarak belirtilebilir. Genel olarak mimarlık ve iç mimarlık benzer prensiplere sahip bir yapıdan geldikleri için ikisi de birbirlerinin çalışma alanlarına oldukça hakimdir. Mimar ve iç mimar arasında bulunan en temel farklardan birisi ise mimar; yapı elemanlarından ve inşa sürecinden sorumludur. İç mimar ise daha çok işlevsel ve estetik unsurları ön planda tutarak dekoratif alanda çalışır.

 

Birçok mimarlık hizmeti sunan firma bulunmaktadır. Önemli olan ise alanında uzman bir ekip ile çalışarak en verimli ve kaliteli hizmeti almak olmalıdır. Alanında uzman en iyi iç mimar tasarımları ile hem görsel hem de işlevsel bir alan oluşturabilmelidir.

İç mimarlık hakkında oldukça fazla konuşulan konular arasında yer almaktadır. Genel olarak iç mimarlık tanımı ise evlerin ve binaların iç düzenleri ile ilgilenen kişiler olarak ifade edilebilir. Profesyonel bir iç mimar ev dekorasyonu yaparken sadece görselliğe değil aynı zamanda kullanışına ve işlevsel olmasına da son derece özen gösterir.

 

 Özellikleiç mimar hizmeti veren kişiler kendi hayal güçlerini hayata geçirirken müşterilerin isteklerini de geri planda bırakmamaya özen göstermelidir. Bir iç mimar tasarımını gerçekleştirirken müşterilerin isteklerine uygun olacak tasarımları hayata geçirmelidir. Bölüm ile ilgili olarak tartışılan konulardan birisi deiç mimarlık ekşi sözlükte karşınıza çıkabilir.

Alanında uzman olarak çalışmalarını sürdürmekte olan birçok iç mimarlık firmaları arasında Ölmez İç Mimarlık ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda en fazla tercih edilen ve en memnun kalınan firmalar arasında yer almaktadır. Özellikle iç mimarlık şirketleri arasında kendisini gösteren ve en fazla tercih edilen firmamız alanında uzman iç mimarlar ile isteklerinize en uygun tasarımları ve projeleri hayata geçirmek için çalışmaktadır.

 

Firmamızda çalışan ünlü iç mimarlar ve özgün tasarımları ile siz de iç mimarlık hizmeti almak isteyebilirsiniz. İstediğiniz projeye uygun olarakiç mimarlık tasarımları ile ilgili inceleme yapmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev Tadilatı
Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Ev Tadilat

Ev Tadilat yaptıracağınız yer evin tamamı ise ya da yalnızca bir kısmı veya bir odası ise, yada eski ev alıp içini yaptırmak istersiniz, bu doğrultuda bütçenizi belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra da ev tadilat firması ve ev tadilat ustası ile anlaşmanız gerekiyor.

Banyo Tadilatı
Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı, ev yenileme işlerinde en modern çizgilerin yer aldığı konsept çalışmalar başında gelir. Peki banyo tadilatı nasıl yapılır? Banyo tadilat ücretleri ne kadar?

İç Mimarlık Ofisleri
Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

İç Mimarlık Hizmeti

İç mimar hizmeti: tasarım ve dekorasyon iki farklı kavram olarak ifade edilebilir. İç mekan tasarımı, tüm detayların teknik bir şekilde hesaplanmasını gerektiren bir durum olarak bilinmektedir.

Ev Tadilatı Yaptıranlar Müşteri Uyarı Bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

LÜTFEN FORM DOLDURUN