Ev Tadilat

Ev Tadilat Dekorasyon
Ev Tadilat yaptıracağınız yer evin tamamı ise ya da yalnızca bir kısmı veya bir odası ise, yada eski ev alıp içini yaptırmak istersiniz, bu doğrultuda bütçenizi belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra da ev tadilat firması ve ev tadilat ustası ile anlaşmanız gerekiyor.

İçindekiler

Ev tadilat listesi sayesinde bütçeden ve zamandan tasarruf etme imkanı bulacaksınız. Yapacağınız planlama ne kadar iyi olursa tadilat kalitesi ve hızı da o kadar iyi olacaktır.

Ev Tadilat İşleminiz

Tamamen ev tadilatı yaptıracaksanız ev tadilat işleminiz için öncelikle mimarı projenin hazırlanması gerekiyor. Önceliğin çatı yapılacaksa çatının tadilatına ve dış cephe işlemlerine verilmesi gerekiyor. Proje dahilinde evin içinde yıkılacak olan yerler yıkılmalı, elektrik ve sıhhi tesisat yenilenmeli, zeminde, duvar ve tavanda tadilat yapılmalı, pencereler, çelik kapı, iç kapı montajı yapılmalı ve duvarlara şap uygulaması yapılması gerekiyor. Ardından fayans işlemleri yapılmalı, boya işlemleri yapılmalı ve zemin döşemeleri yapılmalı. Mutfak için gerekli olan malzememe dolap, tezgah gibi önemli parçalar takılmalı ve banyo dolapları, duşakabin montajının yapılması gerekiyor. Son olarak doğalgaz hatti, petekler, radyatör kazan montajı, elektrikli ekipmanların montajı ile işlem sonlandırılıyor.

Ev Tadilat Fiyatları

Ev Tadilat Fiyatları ne kadar tutar? Sorusu için tadilat fiyatları için kesin bir hesaplama yapmak mümkün olmaz. Ancak internet üzerinden kabataslak bir ev tadilat fiyatları alabilirsiniz ve araştırmalar yapabilirsiniz. Popüler yapı marketlerinden değişiklik yapacağınız yerlerin malzeme fiyatlarını inceleyebilirsiniz ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Değişiklik yapacağınız yerlerin metrekaresini ölçerek ne kadar malzeme kullanılması gerektiğini hesaplayabilirsiniz. Bu sayede ortalama ev tadilat fiyatları için önceden bilgi edinmiş olursunuz. Ancak bu ev tadilat ücretleri üzerine bir de işçilik adına çalışacak olan ustanın günlük yevmiyesini de eklemeniz gerekiyor.

Sadece bir odayı yenilemek istiyorsanız da yine bu tadilat dekorasyon fiyatları hesaplama yöntemini kullanabilirsiniz. Örneğin mutfağınızı yenileyecekseniz bunun için seçeceğiniz fayansları, parkeleri, mutfak dolaplarını, duvar boyalarını ve fiyatlarını incelemeniz gerekiyor. Mutfak için gereken ev tadilat dekorasyon fiyatları da yine bütçenizi etkileyecektir.

Ev tadilatı fiyatları(son yaptımız komple tadilat fiyat tablosu)

KOMPLE EV TADİLATI LİSTESİİŞÇİLİKMALZEMETOPLAM
Kırım yıkım, moloz ,nakliye, duvar örme, sıva işleri7.620TL4.730 TL12.350 TL
Elektrik tesisati(sigorta kutusu, anahtar ve prizler dahil)2.820 TL1.945 TL4.765 TL
Komple Kat kalorifer tesisatı2.500 TL2.455 TL4.955 TL
Sıhhi tesisat1.500 TL1.920 TL3.480 TL
Doğalgaz proje, doğalgaz hatti2.050 TL2.000TL4.050TL
Komple Alçı uygulama, stropiyer uygulama1.700 TL1.500 TL3.200 TL
Komple Tavan boya, duvar boya uygulaması1.300 TL2.300 TL3.600 TL
Komple Seramik uygulaması, şap uygulamasi4.085 TL1.200TL(şap fiyatı)
seramik fiyata dahil etmiyoruz çünkü belirli bir fiyat aralığı yok)
5.285 TL
PVC doğrama, sineklik, balkon, kare küpeşte korkuluk6.500 TL9.000 TL15.500 TL
Duşakabin, havlupan, menfezler2.500 TL7.740 TL10.240 TL
Mutfak dolapları, banyo dolapları, kiler dolabı5.000 TL17.135 TL20.135 TL
Mutfak tezgahı, denizlik mermer, kapı eşiği mermer3.000 TL5.970 TL8.970 TL
İç kapılar, çelik kapı2.500 TL7.500 TL10.000 TL
Laminant parke2.500 TL4.790 TL7.290 TL
İşçilik hesaplama:Malzeme hesaplama:
46.675 TL71.145 TLEv tadilat hesaplama:
117. 820 TL + KDV
117. 820 TL + KDV
KDV Dahil Tutar : 139.000 TL
İskonto 10%
Toplam Net Tutar: 125.000 TL

Narlıdere de Ev Komple Tadilat Projemiz

Ev Tadilatı Fiyatları İzmir

Ev Tadilat Paketleri

Modern

1 + 1, 2 + 1 Ev Tadilat ve Dekorasyon İşleri
94
999
başlayan fiyatlar
  •  

Lüx

3 + 1, 4 +1, Dublex Ev Tadilat Dekorasyon İşleri
129
999
başlayan fiyatlar
  •  

Ültra Lüx

Akıllı Villa, Ev Tadilat ve Dekorasyon İşleri
184
999
başlayan fiyatlar
  •  

İzmir 2021 ev tadilat fiyatları için şu kategoriler bulunuyor; modern ev tadilatı, lüks ev tadilatı ve ultra lüks ev tadilatı paketleri. Bu paketler için dikkat etmeniz gereken nokta eviniz için düşündüğünüz tadilat çeşidi olacaktır.

Sizin talepleriniz doğrultusunda işinde uzman olan ustalar ve mimarlar sayesinde işin içeriği, süresi  ve fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sözleşme imzalandıktan sonra anlaşma yaptığınız gün tadilat başlar.

Ev Tadilat paketleri içerisinden modern ev tadilatı daha az kapsamda bir ev tadilatıdır. Bu tadilat için yaklaşık olarak 94.999 Tl’den başlayan fiyatlar uygulanıyor. Bu pakette öncelikle tamir edilmesi gereken yerler tamir ediliyor. Yıkım ve yapımlar sağlanıyor. Daha sonra boya badana işleri yapılıyor. Seramik yüzeyler değiştiriliyor ve mutfak banyo tadilatı yapılıyor.

Bazı şirketler bütün bu işlemlerin yanında iç mimarlık alanında ücretsiz olarak 3D tasarım projesi oluşturma hizmeti de sunuyor. Bu sayede tadilat ve dekorasyon işlerine başlanmadan On ce evinizin son halinin nasıl olacağını görebiliyorsunuz.

Firmamızda Tasarım ve Ugulama hizmeti alırsanız(iç mimari proje, komple tadilat, dekorasyon işleri), iç mimari proje bedeli talep etmiyoruz, bu hizmetimiz tamamen ücretsiz bir şekilde iç mimarlarımız tasarından bedelsiz verdiğimiz bir servistir. Sadece tasarım ve proje hizmeti almak isterseniz o zaman iç mimar ücretleri ödeyeceksiniz.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Ev Tadilat paketleri içerisinden lüks ev tadilatı ise modern ev tadilatından daha başka çalışmaları içeriyor. Bu paket dahilinde sıva işlemleri yapılıyor ve aynı zamanda 3D, gergi ve saray tavan işlemleri de yapılıyor. İç mimarlık hizmetleri sayesinde daha modern bir görüntüye kavuşuyorsunuz. Bu tadilat için de yaklaşık olarak 129.999 Tl’den başlayan fiyatlar uygulanıyor.

Ev Tadilat paketleri içerisinden ultra lüks ev tadilatı paketi için ise 184.999 Tl’den başlayan fiyatlar uygulanıyor. Eğer daha kapsamlı bir tadilat yaptıracaksanız ve bu tadilatı lüks dairelere ya da villaya sahipseniz bu paketi seçmeniz daha doğru olacaktır. Aynı zamanda paket dahilinde iç mimarlık hizmeti de sunuluyor.

Ev Tadilat Listesi

Ev Tadilatı İzmir

Ev tadilatınız için  yapacağınız ev tadilat listesi hazırlama işlemi yorucu bir iştir aynı zamanda dikkat edilmesi de gerekiyor. Tadilat işleriniz başlamadan önce ev tadilatınız için hazır olmanız gerekiyor. Tadilata başlandıktan sonra hazırlamış olduğunuz ev tadilat listesi sayesinde tadilat sürecinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fiyat listeleri tadilat işleminizin kapsamına ve içeriğine göre farklılık gösterebiliyor. Komple ev tadilatı mı yapılacak yoksa bir kısmı için mi tadilat yapılacak bu duruma göre fiyatlar değişiyor. Aynı zamanda tadilat yapılacak alan ve kullanılacak olan malzemelerin kalitesi de bütçeyi etkiliyor. Kesin bir fiyat için tadilat ekibinin evinizi incelemesi gerekiyor.

İzmir Ev Tadilat Firmaları

Firmamızın hazırladığı örnekleri inceleyerek kendi teklif formunuzu hazırlayabilir ve İzmirde tadilat işleri yapan firmalar arasında detaylı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Teklif Formu Örneği

Komple Tadilat Anahtar Teslimi Sık Sorulan Sorular

Tasarım & UygulamaKaç gün sürer
30m2 – 50m2 , 1+1 daire kaç gün sürer20 – 25 gün
60m2 – 75m2, 2+1 daire kaç gün sürer30 -35 gün
80m2 – 120m2, 3+1 daire kaç gün sürer35 – 40 gün
130m2 – 175m2, 4+1 daire tadilat kaç gün sürer50 gün dan fazla
180m2 dan sonra tadilat kaç gün sürer60 gün dan fazla

Ev Tadilatı Yaptıranlar Müşteri Uyarı Bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

LÜTFEN FORM DOLDURUN